Jsme CCI - kompletní průvodce ve světě investic.

cenné kovy – zlato, stříbro, platina i paladium

výnosné dluhopisy

investice do nemovitostí

Devízové transakce

Jak probíhá spolupráce?

Zjistíme Vaše preference

Analyzujeme konkrétní investiční příležitosti

Vybereme vlastnosti instrumentů

Představíme Vám konkrétní příležitosti

Naši partneři jsou

Investiční společnosti

Ať už investujeme do dluhopisů nebo akcií, tak se řídíme rizikovým profilem našeho klienta.

banky

Orientace na tuzemský a zahraniční trh.

realitní společnosti

Nové nemovitosti si střežíme jako oko v hlavě. Naši partneři nás okamžitě informují o nových projektech a příležitostech.

Proč my? Orientujeme se na klienta.

Jsme nezávislá společnost poskytující profesionální služby v oblasti produktů komerčního bankovnictví a investic. Klient je pro nás vždy na prvním místě a přichází k nám téměř výhradně na doporučení, důvěra je pro nás základní hodnotou pro budování dlouhodobého vztahu. Stavíme na kvalitě a profesionalitě, proto jsou naši konzultanti důkladně vyškoleni a mají dlouhodobé zkušenosti z oblasti financí, bankovnictví apod.

Naším cílem je v prvé řadě ochrana investic klienta, při své práci se vždy důsledně řídíme rizikovým profilem klienta, respektujeme požadavek na dostupnost a likviditu finančních zdrojů. Vybíráme na trhu ty nejzajímavější produkty, při realizaci konkrétního řešení jsme vždy transparentní, otevření a důslední.Klientům zajišťujeme diverzifikované a komplexní investiční portfolio zahrnující různé třídy aktiv, a to od bankovních depozit a služeb, přes obchod s cennými kovy, podílovými fondy, dluhopisy, realitami až po specializované fondy kvalifikovaných investorů.

Shopping Basket